A A A

Słuchawki Bluetooth Plantronics M20 i M50

28 grudnia 2011, 11:32
Słuchawki Bluetooth Plantronics M20 i M50

Na rynku dostępne są już nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Plantronics M20 i M50.

Zestawy słuchawkowe Bluetooth Plantronics M20 i M50 umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych do 11 godzin. Słuchawki zostały wyposażone w wyłącznik, pozwalający zaoszczędzić zużycie baterii między rozmowami. Poza tym, użytkownicy iPhonów mogą również monitorować stopień wyczerpania akumulatora. Urządzenia dysponują funkcją komunikatów głosowych, które dostarczają informacji m.in. o czasie rozmowy, głośności, czy statusie połączenia.

Za pomocą M20 i M50 można odbierać połączenia przychodzące z dwóch telefonów komórkowych. Funkcja Multipoint umożliwia przełączanie się pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth. Konstrukcja mikrofonu pozwala zredukować hałas dochodzący z otoczenia i szum wiatru. Podłączenie słuchawek odbywa się za pomocą zastosowanej technologii QuickPair, umożliwiającej automatycznie przestawienie słuchawek w tryb parowania przy pierwszym włączeniu. Dodatkowo słuchawki Plantronics M50 oferują strumieniowe przesyłanie muzyki oraz GPS.

Dystrybutorem zestawów słuchawkowych marki Plantronics w naszym kraju jest KONTEL-TELECOM.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto