A A A

Słuchawki Creative dla aktywnych

17 stycznia 2014, 09:00
Słuchawki Creative dla aktywnych

Creative wprowadził na polski rynek dokanałowe słuchawki, model EP-600. Został opracowany z myślą o użytkownikach mobilnych urządzeń, którzy cenią sobie aktywną rozrywkę.

Nabywcy przenośnych urządzeń zazwyczaj otrzymują zestaw akcesoriów, w skład którego wchodzą słuchawki dokanałowe. Nie zawsze są to produkty z najwyższej półki, dlatego bardziej wymagający użytkownicy poszukują alternatywy. Ciekawą propozycją dla tej grupy klientów jest model EP-600 firmy Creative. Ich lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki są wygodne w użytkowaniu, dobrze układają się w uszach i łatwo łączą się z przenośnymi urządzeniami. Specyficzna budowa zapewnia izolację od hałasu i szumu. Muzyka dociera bezpośrednio do błony bębenkowej ucha, a tym samym pozwala lepiej usłyszeć głębię i różnorodność dźwięków. Co ważne, użytkownicy Creative EP-600, aby optymalnie dopasować słuchawki do ucha, otrzymują w komplecie trzy rozmiary miękkich sylikonowych wkładek.

Wysoką jakość brzmienia gwarantuje para dziesięciomilimetrowych przetworników neodymowych. Creative EP-600 oferuje neutralną barwę dźwięku, która sprosta fanom różnych gatunków muzycznych. Słuchawki powinny spotkać się z zainteresowaniem wśród osób uprawiających poranne biegi, jeżdżących na rowerze, czy spędzających czas na siłowni. Słuchanie ulubionych piosenek ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie ćwiczeń fizycznych, zwłaszcza jeśli do uszu dociera dźwięk o odpowiedniej jakości.

Cena Creative EP-600 wynosi 49 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto