A A A

Słuchawki Creative dla fanów konsol

20 listopada 2014, 14:00
Konsole PS4 oraz Xbox One pozyskały łącznie ponad 18 milionów użytkowników a wielu z nich poszukuje akcesoriów do swoich konsol, w tym profesjonalnych słuchawek.
Słuchawki Creative dla fanów konsol

Creative dla Xbox 360 i Xbox One

Listę produktów kompatybilnych z konsolami Xbox One oraz Xbox 360 otwiera Sound Blaster Tactic360 Sigma - wzmacniacz stereo wbudowany w zestaw słuchawkowy Tactic3D. Jego wysoką jakość docenią m.in. osoby prowadzące rozmowy przez Xbox LIVE. To proste i ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników konsol Microsoftu. Pewnym mankamentem jest podłączenie zestawu, dotyczy to odbiorników telewizyjnych pozbawionych wyjścia RCA. Aby rozwiązać problem należy użyć przejściówkę żeńską 3,5 mm audio. Ponadto słuchawki pracują w trybie analogowym, niemniej koneserzy dźwięku mogą zaopatrzyć się w specjalny adapter dla Xbox One.

Cennym uzupełnieniem konsoli Microsoftu mogą być również słuchawki Creative SB Inferno. Wyróżniają się one doskonałym współczynnikiem czułości, wynoszącym 115 dB/mW. Atutami słuchawek są także korzystna relacja jakości do ceny i możliwość bezpośredniego podłączenia do kontrolera w trybie analogowym.

Doskonałym kompanem Xbox One powinny być słuchawki Sound Blaster EVO ZxR. To produkt z najwyższej półki, wyposażony w 50 mm przetworniki Full Spectrum. Zestaw idealnie dopasowuje brzmienie do źródła nadawania i sprawdzi się w każdych warunkach. Sound Blaster EVO ZxR łączą się z kontrolerem Xbox One za pomocą 4 biegunowego złącza audio 3,5 mm w trybie analogowym.

Creative dla PS4

W wyścigu najnowszych modeli konsol prowadzi PS4. Do końca października urządzenie Sony znalazło 10,5 mln nabywców, podczas gdy w Xbox One zaopatrzyło się 7,5 mln osób. Właściciele PS4, pragnący poprawić doznania dźwiękowe podczas gier, mają do wyboru kilka modeli słuchawek Creative. Łączą się one z PS 4 przez 4 biegunowe złącze audio 3,5 mm w trybie analogowym. Na liście rekomendowanych produktów znajdują się m.in. słuchawki Creative SB Inferno, również polecane użytkownikom Xbox One.

Z kolei Sound Blaster Recon3D Omega Wireless to propozycja dla graczy przywiązujących wagę do najdrobniejszych detali. Zestaw słuchawkowy posiada przetworniki o średnicy 50 mm oraz czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu. Doskonałe efekty dźwiękowe gwarantują, że gracz usłyszy nawet najdrobniejszy szelest i szybko wytropi skradającego się wroga.

Ciekawym rozwiązaniem jest Sound Blaster Reckon3D - wzmacniacz USB z wbudowanym czterordzeniowym procesorem dźwięku Sound Core3D. Taki układ zapewnia doskonałą jakość dźwięku w grach komputerowych.

Warto zauważyć, że w PS4 pojawiło się złącze USB, niedostępne w poprzednich modelach. Takie rozwiązanie pozwala bezpośrednio podłączyć niektóre modele słuchawek Creative - SB EVO USB, SB EVO Wireless, SB EVO Zx.

Inne modele słuchawek Creative, które znakomicie sprawdzają się podczas współpracy z Xbox One oraz PS4 to: SB Tactic3D Fury, SB Tactic3D Rage USB v2.0 SB Tactic3D Alpha, SB Tactic3D Sigma. Dwa pierwsze modele można bezpośrednio podłączyć do kontrolera, zaś pozostałe modele wymagają przejściówki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto