A A A

Słuchawki Digital Silence DS-101A

6 lipca 2012, 09:26
Słuchawki Digital Silence DS-101A

Firma Digital Silence zaprezentowała słuchawki Digital Silence DS-101A, wyposażone w zestaw słuchawkowy z mikrofonem i wytrzymały akumulator.

Digital Silence DS101-A zostały stworzone w kooperacji z Wolfson Microelectronics - producentem definiujący standardy w dźwięku w branży audio już od 25 lat. Wprowadził on tym razem wiodącą technologię aktywnej redukcji szumów ANC w konkurencyjnej cenie.

Technologia Wolfson myZone w technologii feed-forward ANC skutkuje czystym dźwiękiem poprzez eliminację szumów tła, co eliminuje konieczność zwiększenia głośności dźwięku aby skompensować zakłócenia zewnętrzne. Obecnie DS101A ma stanowić trafione rozwiązanie, aby zapobiegać uszkodzeniom słuchu spowodowanym przez słuchanie głośnej muzyki przez dłuższy czas, jednocześnie zapewniając dźwięk o jakości HD.

Digital Silence DS101A posiada na kablu moduł sterowania zawierający akumulator litowo-jonowy, który zapewnia około 30 godzin pracy systemu ANC. Jak zapewnia producent – w zupełności starczy to na cały tydzień. W module wbudowano także gniazdo mini USB do ładowania, przycisk odbierania / kończenia połączenia, włącznik / wyłącznik systemu ANC oraz diodę LED sygnalizującą kolorami stan zasilania i aktywności AN. DS101A zostały również wyposażony w mikrofon pomiarowy hałasu w każdej ze słuchawek oraz mikrofon głosowy do prowadzenia rozmów.

Cena zestawu to 199zl brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto