A A A

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

20 marca 2017, 10:00
Fostex kontynuuje prezentacje nowości oferując nam tym razem słuchawki przeznaczone do użytku typowo “portable”, w podróży, na siłownię i do słuchania z mniej zaawansowanych urządzeń.
Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Fostex TH7 jest zmodyfikowanym następcą modelu TH7-B oraz TH7-W. To zupełnie nowa jakość w zamkniętych słuchawkach. Pełne brzmienie, wygoda, wytrzymałość oraz co najważniejsze łatwość uzyskania dźwięku wysokiej klasy już nawet z telefonu lub laptopa. Bogata oferta kolorystyczna powinna zadowolić również płeć piękną.

Słuchawki Fostex TH7, można kupić w wybranych sklepach w Polsce. Cena modelu w Polsce to 399zł brutto.

Model TE04 to zaawansowane słuchawki dokanałowe o konstrukcji IEM. Charakteryzują się harmonią i bogactwem niskich tonów, czystą średnicą oraz krystalicznym wybrzmiewaniem wysokich rejestrów. Specjalnie zaprojektowana anatomiczna obudowa i nowy przetwornik tworzą słuchawki z realistycznym dźwiękiem, nieosiągalnym do tej pory w tej klasie słuchawek. Odpinany kabel, który został dobrany spośród wielu możliwych - jest dobrej jakości i w połączeniu z wykorzystanym przetwornikiem daje świetne rezultaty. Słuchawki nadają się do sportu gdyż kabel jest solidny i wytrzymały, a co nie mniej istotne, nie posiada w ogóle efektu mikrofonowego.

Słuchawki Fostex TE04, można kupić w wybranych sklepach w Polsce. Cena modelu w Polsce to 349zł brutto.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto