A A A

Słuchawki HyperX CloudX w edycji Gears of War

21 września 2016, 12:00
Firma HyperX poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej edycji gamingowych słuchawek HyperX CloudX Revolver Gears of War.
Słuchawki HyperX CloudX w edycji Gears of War

Zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX CloudX Revolver Gears of War został zaprojektowany we współpracy z firmami Microsoft i The Coalition. Cechuje go charakterystyczny dla gry Gears of War surowy design, który idealnie współgra z konsolą Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB oraz z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition. Jest to licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, przetestowany i zatwierdzony przez firmę Microsoft, także pod kątem zgodności z funkcjami systemu Windows.

Zestaw został wyposażony w złącze jack 3,5 mm (4-biegunowe) i 2-metrowy przedłużacz. Zapewnia on reprodukcję dźwięku klasy studyjnej, dzięki czemu gracz może dokładniej zlokalizować przeciwnika z większej odległości. Jest to niezwykle ważne w przypadku gier FPS i tytułów zakładających rozgrywkę nieliniową. Pilot zintegrowany z przewodem ułatwia regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Pałąk obity jest prawdziwą skórą i wielokrotnie nagradzaną, wysokiej jakości pianką zapamiętującą kształt ucha, używaną od lat przez firmę HyperX. Ponadto, pilot zapewnia komfort użytkowania słuchawek, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się grą przez wiele godzin. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewni wyraźniejszą i pozbawioną szumów reprodukcję głosu, sprawiając, że pogawędki w trakcie gry staną się jeszcze większą przyjemnością.

Słuchawki HyperX CloudX Revolver Gears of War zostały objęte dwuletnią gwarancją producenta. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie 599 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto