A A A

Słuchawki Kave XTD 5.1 Analog od marki Roccat

8 kwietnia 2015, 10:00
Roccat włącza do rodziny słuchawek Kave nowy model – Kave XTD 5.1 Analog. Nowe słuchawki będą dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych już w kwietniu br.
Słuchawki Kave XTD 5.1 Analog od marki Roccat

XTD 5.1 Analog to prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1 oraz funkcje i komfort doskonale znane użytkownikom sprzętu ROCCAT. Nowy model Kave został wyposażony w dwa 40 milimetrowe przetworniki oraz 30 milimetrową jednostkę wibracyjną w każdej słuchawce. W zestawie znalazł się również pilot do szybkiej i wygodnej kontroli dźwięku, zaś funkcjonalne podświetlenie LED poinformuje, kiedy mikrofon jest wyciszony. Słuchawki Kave XTD 5.1 Analog zostały stworzone w oparciu o model Kave, bardzo dobrze przyjęty wśród graczy na całym świecie. Do najlepszych cech Kave dodano - po wielu konsultacjach z ekspertami i społecznością użytkowników - funkcje, dzięki którym nowe słuchawki stały się jeszcze lepsze.

Kave XTD 5.1 Analog to pierwsze analogowe słuchawki posiadające rewolucyjną technologię izolacji zakłóceń, która gwarantuje całkowicie czysty dźwięk pozbawiony szumów. Elektromagnetyczne zakłócenia, które większość użytkowników po prostu akceptuje jako element grania to już przeszłość.

Słuchawki ROCCAT Kave XTD 5.1 Analog będę dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych już kwietniu br., w sugerowanej cenie 499 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto