A A A

Słuchawki Ozone Rage Z90

4 listopada 2016, 12:00
Ozone Gaming, producent sprzętu dla graczy, przedstawia swoje nowe dzieło – słuchawki obsługujące dźwięk 5.1.
Słuchawki Ozone Rage Z90

Ozone RAGE Z90 pokryte są matową, antypoślizgową powierzchnią, która oszczędzi nam zbędnych odcisków palców oraz rys. Pałąk słuchawek jest metalowy i wysoko regulowany, zatem spokojnie zmieszczą się one również na duże głowy. Dodatkowo posiadają przestronne muszle oraz bardzo wygodne gąbki. Producent zapewnia, że nawet osoby noszące okulary mogą korzystać z nim przez wiele godzin i wciąż czuć doskonały komfort użytkowania.

Na każde ucho przypadają aż trzy oddzielne głośniki (przedni, centralny i tylni) oraz jeden subwoofer dla uzyskania niskich tonów. To wszystko tworzy prawdziwy, przestrzenny dźwięk, a tym samym uczucie 3D. Software słuchawek daje nam opcje ustawienia ich pod poszczególne gry (FPS, MOBA, RPG.

RAGE Z90 wyposażono w odczepiany i bardzo elastyczny mikrofon. Zakończono go LED-em, który świeci się na czerwono w momencie aktywności. W oprogramowaniu dodano opcję FX, która pozwala na przekształcenie naszego głosu na przykład w głos : poważnego mężczyzny, kobiety, postaci z kreskówki a nawet potwora. Może być to nie lada zaskoczenie dla naszych kolegów, kiedy połączymy się z nimi w grze i zaczniemy mówić obcym głosem.

W zestawie znajdziemy magnetyczną podstawkę, na której możemy osadzić pilot. Dzięki niej nie będzie się on przesuwał po biurku, gdy tego nie chcemy. Na samym pilocie mieści się duże pokrętło do regulacji głośności, przycisk wyciszenia mikrofonu oraz możliwość regulacji dźwięku także w każdym przetworniku z osobna bez konieczności uruchomienia oprogramowania.

Do słuchawek Ozone RAGE Z90 producent przygotował niespodziankę w postaci 16GB pendrive'a gratis (ilości są limitowane).

Sugerowana cena detaliczna: 449 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto