A A A

Słuchawki SONY MDR-RF865RK

22 kwietnia 2013, 07:58
Słuchawki SONY MDR-RF865RK

Impakt, dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki SONY.

MDR-RF865RK to wysokiej jakości, bezprzewodowe słuchawki zamknięte, których zasięg działania dochodzi aż do 100 m. Producent zapewnia, że słuchawki dzięki czujnikowi hałasu i inteligentnemu oprogramowaniu, stworzą strefę buforową pomiędzy użytkownikiem, a wszystkim, co może przeszkadzać w słuchaniu muzyki. Niezależnie od tego czy jesteśmy fanami muzyki elektronicznej, jazzu czy rocka, 40 mm przetworniki neodymowe, mają poradzić sobie z najcięższymi bitami z pełną szczegółów precyzją czy budzącymi do życia riffami gitary elektrycznej, generując naturalne brzmienie.

SONY MDR-RF865RK posiadają także automatyczny system strojenia. Wbudowany akumulator pozwala na maksymalnie 25 godzin słuchania muzyki i nie zmusza użytkownika do ciągłej kontroli poziomu naładowania akumulatora. Po umieszczeniu słuchawek na bezpiecznej podstawce automatycznie włącza się system ładowania. Regulator głośności umożliwia łatwe zarządzanie poziomem dźwięku.

Cena detaliczna sugerowana przed dystrybutora – Impakt, wynosi 367 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto