A A A

Słuchawki Sound BlasterX H7

17 maja 2016, 10:00
Marka Creative zaprezentowała słuchawki dla wymagających graczy Sound BlasterX H7. Headset obsługuje dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1.
Słuchawki Sound BlasterX H7

Sound BlasterX H7 został opracowany w oparciu o informacje zwrotne uzyskane od graczy. Wśród najczęściej zgłaszanych postulatów przez tę grupę odbiorców znajdują się m.in trwałość urządzenia oraz komfort użytkowania. Creative, wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów, zmniejszył w nowym modelu ilość elementów oraz zastosował wysokiej klasy, miękkie tworzywa sztuczne. Równie istotne elementy stanowią wzmocniona stalowo-aluminiowa konstrukcja i wytrzymały elastyczny pałąk. Wprowadzone innowacje sprawiły, że słuchawki są nie tylko lekkie i wygodne, ale również wytrzymałe.

Wprawdzie gracze kochają wirtualny świat, niemniej pragną, aby był jak najbliżej rzeczywistości.

To duże wyzwanie dla programistów grafików, twórców dźwięku oraz dostawców sprzętu i akcesoriów. Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H7 to produkt klasy premium, pozwalający delektować się wyśmienitym brzmieniem. 50- milimetrowe przetworniki FullSpectrum wydobywają z siebie krystaliczny czysty dźwięk oraz soczyste basy. Ciekawym rozwiązaniem są ustawione pod kątem przetworniki, które eliminują rezonans w muszlach. Co ważne, słuchawki należą do najgłośniejszych w swojej klasie, ich czułość wynosi 118 dB/mW. Gracze z pewnością docenią brzmienie oferowane przez ten model.

Trudno sobie wyobrazić słuchawki gamingowe bez dobrego mikrofonu, wszak gracze bardzo często komunikują się z kolegami z zespołu lub przeciwnikami. Odłączany mikrofon z redukcją szumów doskonale niweluje dźwięki z otoczenia, dzięki czemu można grać nie tylko w zaciszu własnego pokoju, ale również w miejscach pełnych ludzi, gdzie panuje gwar i ożywienie.

Cena słuchawek wynosi 699 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto