A A A

Słuchawki Sound BlasterX H7

17 maja 2016, 10:00
Marka Creative zaprezentowała słuchawki dla wymagających graczy Sound BlasterX H7. Headset obsługuje dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1.
Słuchawki Sound BlasterX H7

Sound BlasterX H7 został opracowany w oparciu o informacje zwrotne uzyskane od graczy. Wśród najczęściej zgłaszanych postulatów przez tę grupę odbiorców znajdują się m.in trwałość urządzenia oraz komfort użytkowania. Creative, wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów, zmniejszył w nowym modelu ilość elementów oraz zastosował wysokiej klasy, miękkie tworzywa sztuczne. Równie istotne elementy stanowią wzmocniona stalowo-aluminiowa konstrukcja i wytrzymały elastyczny pałąk. Wprowadzone innowacje sprawiły, że słuchawki są nie tylko lekkie i wygodne, ale również wytrzymałe.

Wprawdzie gracze kochają wirtualny świat, niemniej pragną, aby był jak najbliżej rzeczywistości.

To duże wyzwanie dla programistów grafików, twórców dźwięku oraz dostawców sprzętu i akcesoriów. Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H7 to produkt klasy premium, pozwalający delektować się wyśmienitym brzmieniem. 50- milimetrowe przetworniki FullSpectrum wydobywają z siebie krystaliczny czysty dźwięk oraz soczyste basy. Ciekawym rozwiązaniem są ustawione pod kątem przetworniki, które eliminują rezonans w muszlach. Co ważne, słuchawki należą do najgłośniejszych w swojej klasie, ich czułość wynosi 118 dB/mW. Gracze z pewnością docenią brzmienie oferowane przez ten model.

Trudno sobie wyobrazić słuchawki gamingowe bez dobrego mikrofonu, wszak gracze bardzo często komunikują się z kolegami z zespołu lub przeciwnikami. Odłączany mikrofon z redukcją szumów doskonale niweluje dźwięki z otoczenia, dzięki czemu można grać nie tylko w zaciszu własnego pokoju, ale również w miejscach pełnych ludzi, gdzie panuje gwar i ożywienie.

Cena słuchawek wynosi 699 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto