A A A

Słuchawki SoundMAGIC P55 Vento

24 listopada 2016, 12:00
Marka SoundMAGIC zaprezentowała słuchawki P55 Vento. Producent zapewnia, że są one owocem dwóch lat projektowania, testowania i prób.
Słuchawki SoundMAGIC P55 Vento

SoundMAGIC P55 Vento posiadają aluminiową i solidną konstrukcję, która zapewnia nie tylko trwałość poszczególnych elementów, ale również wysoki komfort noszenia. Odpinany zestaw okablowania to kolejne rozwiązanie, które w przypadku awarii, nie powoduje, że musimy rozstać się ze swoimi słuchawkami.

SoundMAGIC P55 Vento wyposażono w 40 mm przetworniki, doskonale zestrojone i zapewniające wysoką jakość dźwięku. Aby osiągnąć takie brzmienie producent stworzył 68 odmiennie brzmiących przetworników i testował je w dwóch różnych korpusach. Pierwszym celem przy projektowaniu był dźwięk, ale też odpowiedni wygląd, wygoda i co najważniejsze wytrzymałość. P55 Vento mają sprawdzić się w każdych warunkach i zagrać na wysokim poziomie z każdym sprzętem, nie tylko tym najdroższym, ale również ze zwykłym smartfonem.

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy twarde etui, dwa kable - w tym jeden z pilotem i mikrofonem, adapter do komputera, adapter do telefonu i woreczek na kable. Pilot jest trzy przyciskowy zgodny ze standardem Apple.

SoundMAGIC P55 Vento są już dostępne w sprzedaży. Cenę słuchawek ustalono na 799zł z VAT.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto