A A A

Słuchawki Tracer Teemo oraz Tracer Shen

26 marca 2012, 11:59
Słuchawki Tracer Teemo oraz Tracer Shen

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, zaprezentował nowe modele słuchawek – Teemo oraz Shen.

Tracer Teemo

Słuchawki Tracer Teemo pozwalają na odtwarzanie dźwięku w szerokim paśmie, od 20kHz oraz są wyposażone w wysuwany mikrofon o wysokiej czułości, regulator głośności oraz długi (2m) kabel. Producent zapewnia, że urządzenie będzie doskonałym wyborem zarówno dla graczy, jak i dla amatorów dobrego brzmienia. Wszystko za sprawą solidnej, ergonomicznej i lekkiej konstrukcji oraz dużych nauszników.

Słuchawki Tracer Teemo dostępne są w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 110 zł brutto.

Tracer Shen

Słuchawki Shen wyróżniają się ciekawą konstrukcją, umożliwiającą szybkie złożenie słuchawek i schowanie ich np. do plecaka. Dwumetrowy kabel ma zapewnić użytkownikom dużą swobodę, a wysokiej klasy mini-głośniki mają gwarantować doskonałe brzmienie zarówno w zakresie niskich jak i wysokich tonów. Do słuchawek dołączony jest także adapter z 3.5 na 6.3 jack.

Słuchawki Tracer Shen dostępne są w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 95 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto