A A A

Słuchawki dla graczy Patriot Viper V380

5 lutego 2020, 13:30
To zestaw dla wymagających użytkowników, poszukujących sprzętu klasy premium.
Słuchawki dla graczy Patriot Viper V380

Firma Patriot przygotowała słuchawki dla graczy Viper V380. To zestaw z technologią wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1. Producent reklamuje headset jako zestaw premium – nauszniki obszyto ekoskórą, a w środku wyłożono gąbką. Panel regulacji jest stalowy, obudowę natomiast zrobiono z tworzywa ABS. Słuchawki mają kabel o długości 2,1 m i ważą 320 g.

Sprzęt wyposażony jest też w regulowane podświetlenie RGB, które może dynamicznie zmieniać się pod wpływem dźwięków w grze. W obu muszlach znajdziemy 53-milimetrowe przetworniki o paśmie przenoszenia 20 Hz–20 kHz. Czułość to 106 dB. Patriot dodał też odczepiany mikrofon wyposażony w funkcję aktywnej redukcji szumów. Słuchawki odróżniają głos gracza od otoczenia dzięki wykorzystaniu podwójnego mikrofonu.

Dźwięk i podświetlenie można regulować z poziomu specjalnego sterownika z dodatkowymi funkcjami, jak np. Equalizer. Sprzedaż słuchawek wystartuje w przyszłym tygodniu, a cena sugerowana przez producenta to 339 zł.

fot. Patriot


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto