A A A

Słuchawki dla sportowców od Maxell

6 marca 2014, 07:50
Maxell wprowadza nową linię wytrzymałych słuchawek dousznych, zaprojektowanych dla osób prowadzących aktywny styl życia, szczególnie miłośników sportów terenowych.
Słuchawki dla sportowców od Maxell

Niezależnie od tego, jaki sport uprawiamy muzyka może motywować podczas ćwiczeń. Słuchawki HP-S20 sprawdzą się zarówno na siłowni, ale także w różnego rodzaju terenie. Nowy model marki Maxell jest bryzgoszczelny, dzięki czemu nie zaszkodzi mu deszcz lub pot. Także dzięki ergonomicznemu kształtowi HP-S20 dopasowują się do ucha i nie wypadają nawet przy intensywnych ruchach.

Zastosowana technologia oraz silikonowe nakładki przylegające ściśle do ucha pomagają absorbować niepożądany hałas z zewnątrz. Wysokiej jakości przetworniki 10 mm zapewniają bogaty bas i czyste, wysokie częstotliwości. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom, wykonywany przez użytkownika ruch nie ma wpływu na jakość dźwięku.

Sprzęt cechuje się też wysokim stopniem ochrony przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (IPX7). Obudowa słuchawek przy chwilowym kontakcie z cieczą w znormalizowanych warunkach dotyczących ciśnienia i czasu, powinna uniemożliwiać wnikanie takiej ilości wilgoci, która powodowałaby szkodliwe skutki.

Kształt słuchawek pozwalający dostosować je do ucha za pomocą małego zacisku, zapewnia wygodę i stabilne mocowanie. Zastosowany uchwyt nie przeszkadza również w noszeniu okularów korekcyjnych czy słonecznych.

Nowe słuchawki douszne Maxell HP-S20 dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

Sugerowana cena: 59 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto