A A A

Słuchawki dokanałowe SteelSeries

31 stycznia 2013, 08:20
Słuchawki dokanałowe SteelSeries

SteelSeries przedstawił dziś swój najnowszy produkt z segmentu audio, który jest kolejnym modelem z serii Freedom to Play. Słuchawki SteelSeries Flux In-Ear zostały zaprojektowane z myślą o mobilnym graniu oraz rozrywce na wszystkich urządzeniach przenośnych.

- Flux In-Ear to produkt stworzony z myślą o mobilnym gamingu i rozrywce, co oznacza dla nas, że jakość dźwięku słuchawek powinna być równie niesamowita, jak podczas korzystania z domowego komputera. Dopasowanie i wygoda sprawiają, że jedne słuchawki można kochać, a inne odstawić na półkę. - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.

Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowane 6mm przetworniki. Dzięki pewnemu dokanałowemu dopasowaniu urządzenie zapewnia także pasywną redukcję szumów oraz oddaje czyste wysokie i średnie tony. Bogaty poziom basu zapobiega zniekształceniom na wyższych partiach dźwięku.

Dodatkowo słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear posiadają silikonowe nakładki w 3 rozmiarach, mikrofon oraz przyciski do odbierania i kończenia rozmów, a także do kontroli multimediów.

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear dostępne są już teraz w sklepie internetowym producenta oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie 49,99 €.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto