A A A

Słuchawki dokanałowe SteelSeries

31 stycznia 2013, 08:20
Słuchawki dokanałowe SteelSeries

SteelSeries przedstawił dziś swój najnowszy produkt z segmentu audio, który jest kolejnym modelem z serii Freedom to Play. Słuchawki SteelSeries Flux In-Ear zostały zaprojektowane z myślą o mobilnym graniu oraz rozrywce na wszystkich urządzeniach przenośnych.

- Flux In-Ear to produkt stworzony z myślą o mobilnym gamingu i rozrywce, co oznacza dla nas, że jakość dźwięku słuchawek powinna być równie niesamowita, jak podczas korzystania z domowego komputera. Dopasowanie i wygoda sprawiają, że jedne słuchawki można kochać, a inne odstawić na półkę. - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.

Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowane 6mm przetworniki. Dzięki pewnemu dokanałowemu dopasowaniu urządzenie zapewnia także pasywną redukcję szumów oraz oddaje czyste wysokie i średnie tony. Bogaty poziom basu zapobiega zniekształceniom na wyższych partiach dźwięku.

Dodatkowo słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear posiadają silikonowe nakładki w 3 rozmiarach, mikrofon oraz przyciski do odbierania i kończenia rozmów, a także do kontroli multimediów.

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear dostępne są już teraz w sklepie internetowym producenta oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie 49,99 €.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto