A A A

Słuchawki high-end Ultrasone Edition M+

30 lipca 2016, 08:00
Do gamy słuchawek podróżnych firmy Ultrasone dołączył model Edition M+ Black Pearl. Edition M+ Black Pearl ma być uzupełnieniem odtwarzaczy przenośnych, smartfonów, tabletów i notebooków z dźwiękiem o dużej rozdzielczości.
Słuchawki high-end Ultrasone Edition M+

Opatentowana technologia S-Logic Plus zapewnia przestrzenną reprodukcję dźwięku. Te nowe, high-endowe słuchawki są ręcznie wykonywane w bawarskim zakładzie firmy Ultrasone.

Centralnym elementem modelu Edition M+ jest 40-milimetrowy przetwornik akustyczny, który zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki pokryciu go tytanem.

W połączeniu z naszą opatentowaną technologią S-Logic Plus, słuchawki budują przestrzenną scenę dźwiękową o dużej rozdzielczości, z rozległą stereofoniczną panoramą i doskonałą głębią tonalną. Słuchawki zapewniają brzmienie, które daje wrażenie odsłuchu z głośników stereofonicznych w idealnie wykalibrowanym pomieszczeniu. Konstrukcja wokółuszna pozwala na izolację akustyczną w obydwu kierunkach.


Model Edition M+ przeznaczony jest do długotrwałego słuchania ulubionej muzyki w podróży. Jednak miłośnikom muzyki nie umkną połączenia telefoniczne. Przy podłączeniu do smarfonu lub tabletu, nadchodzące połączenia są sygnalizowane dyskretnie w tle. Kliknięcie przycisku na przewodzie odbiera połączenie, a zintegrowany mikrofon zapewnia doskonałą jakość fonii. Kolejne kliknięcie kończy rozmowę. Funkcjonalność zestawu słuchawkowego może być wykorzystana w innych zastosowaniach, np. w wideokonferencjach.


Edition M+ daje użytkownikom mobilnych urządzeń bazujących na systemie Android dodatkowe korzyści: Mogą za darmo pobrać aplikację Ultrasone z sklepu Google Play. Pozwoli im skonfigurować funkcjonalność zestawu według swoich potrzeb, a za pomocą kabla zdalnego sterowania pozwoli im na sterowanie takimi popularnymi odtwarzaczami w systemie Android jak Google Music, andLess, Winamp, Android Player i wieloma innymi.

Oprócz obsługi połączeń głosowych i słuchania muzyki, aplikacja Ultrasone pozwala na cyfrową regulację głośności.

W zestawie znajduje się wymienny kabel optyczny o dług. 1,2 metra oraz wysokiej jakości filcowa torba do transportu słuchawek.

Słuchawki ważą 228 gram.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto