A A A

Słuchawki high-end Ultrasone Edition M+

30 lipca 2016, 08:00
Do gamy słuchawek podróżnych firmy Ultrasone dołączył model Edition M+ Black Pearl. Edition M+ Black Pearl ma być uzupełnieniem odtwarzaczy przenośnych, smartfonów, tabletów i notebooków z dźwiękiem o dużej rozdzielczości.
Słuchawki high-end Ultrasone Edition M+

Opatentowana technologia S-Logic Plus zapewnia przestrzenną reprodukcję dźwięku. Te nowe, high-endowe słuchawki są ręcznie wykonywane w bawarskim zakładzie firmy Ultrasone.

Centralnym elementem modelu Edition M+ jest 40-milimetrowy przetwornik akustyczny, który zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki pokryciu go tytanem.

W połączeniu z naszą opatentowaną technologią S-Logic Plus, słuchawki budują przestrzenną scenę dźwiękową o dużej rozdzielczości, z rozległą stereofoniczną panoramą i doskonałą głębią tonalną. Słuchawki zapewniają brzmienie, które daje wrażenie odsłuchu z głośników stereofonicznych w idealnie wykalibrowanym pomieszczeniu. Konstrukcja wokółuszna pozwala na izolację akustyczną w obydwu kierunkach.


Model Edition M+ przeznaczony jest do długotrwałego słuchania ulubionej muzyki w podróży. Jednak miłośnikom muzyki nie umkną połączenia telefoniczne. Przy podłączeniu do smarfonu lub tabletu, nadchodzące połączenia są sygnalizowane dyskretnie w tle. Kliknięcie przycisku na przewodzie odbiera połączenie, a zintegrowany mikrofon zapewnia doskonałą jakość fonii. Kolejne kliknięcie kończy rozmowę. Funkcjonalność zestawu słuchawkowego może być wykorzystana w innych zastosowaniach, np. w wideokonferencjach.


Edition M+ daje użytkownikom mobilnych urządzeń bazujących na systemie Android dodatkowe korzyści: Mogą za darmo pobrać aplikację Ultrasone z sklepu Google Play. Pozwoli im skonfigurować funkcjonalność zestawu według swoich potrzeb, a za pomocą kabla zdalnego sterowania pozwoli im na sterowanie takimi popularnymi odtwarzaczami w systemie Android jak Google Music, andLess, Winamp, Android Player i wieloma innymi.

Oprócz obsługi połączeń głosowych i słuchania muzyki, aplikacja Ultrasone pozwala na cyfrową regulację głośności.

W zestawie znajduje się wymienny kabel optyczny o dług. 1,2 metra oraz wysokiej jakości filcowa torba do transportu słuchawek.

Słuchawki ważą 228 gram.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto