A A A

Słuchawki nauszne JBL Synchros S300

12 marca 2014, 12:10
JBL przedstawiło lekkie i wytrzymałe słuchawki nauszne dla osób prowadzących miejsko-wędrowny tryb życia.
Słuchawki nauszne JBL Synchros S300

Stalowy, szeroki pałąk, profesjonalnie wyglądające muszle wyścielone miękką skórką, a w środku 40-milimetrowy przetwornik, który w całym zakresie częstotliwości 10 Hz - 22 kHz dobrze sobie radzi. Jakość dźwięku tych słuchawek to również efekt współpracy przetwornika z odpowiednio wyprofilowanymi muszlami. Wspólnie realizują one JBL-owską technologię PureBass, która daje dźwiękowi nieskrępowaną moc przy udanejcharakterystyce dołu pasma.

Na odłączanym przewodzie, wchodzącym do lewej muszli, jest mikrofon i pilot, wyposażony w 3 przyciski. Można go mieć w wersji do sterowania urządzeniami iOS (Apple) lub w wersji uniwersalnej. Nie tylko umożliwia on odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek - otwiera też nieograniczone możliwości korzystania z urządzeń mobilnych. Słuchawki są poręczne i niekłopotliwe - dzięki możliwości obracania i składania w trzech płaszczyznach po złożeniu mieszczą się w kieszeni.

Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-szarej i biało-srebrnej.

JBL Synchros S300, cena 849 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto