A A A

Slussen rozrusza imprezę

19 marca 2013, 11:37
Slussen rozrusza imprezę

Urbanears to marka szwedzkich słuchawek, znanych z charakterystycznego designu i ciekawego brzmienia. Na rynku pojawił się nowy produkt Urbanears Slussen.

Urbanears Slussen jest produktem przeznaczonym dla fanów muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem osób mających w sobie żyłkę DJ-a. Okazuje się, że można rozkręcić świetną imprezę bez płyty rezonansowej, wystarczy jedynie telefon, niewielki gadżet oraz odpowiednia aplikacja.

Adapter Urbanears Slussens posiada charakterystyczny kształt litery „U” i jest wyposażony w dwa wyjścia typu jack 3,5 mm, przeznaczone do podłączenia słuchawek i głośnika, a także wtyczkę do iPhone’a. Uzupełnienie zestawu stanowi darmowa aplikacja, którą można pobrać z AppStore.

Oprogramowanie składa się z dwóch gramofonów i posiada szereg funkcjonalności pożądanych prze DJ-ów. Są to m.in. możliwość ustawiania tempa do 125 BMP (ilość uderzeń na minutę), synchronizacja utworów, equalizer, tworzenie płynnych przejść pomiędzy piosenkami czy skreczowanie.

Cena gadżetu wynosi 69 PLN i jest on dostępny w czterech kolorach: pomarańczowym, czerwonym, fioletowym, turkusowym. Adapter współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Apple.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto