A A A

Smailo HDx 5.0 Photo i Smailo HDx 7.0 Mondo

5 grudnia 2011, 08:53
Smailo HDx 5.0 Photo i Smailo HDx 7.0 Mondo

Na rynek weszła nowa seria urządzeń nawigacyjnych marki Smailo wyposażonych w ekrany o podwyższonej rozdzielczości: pięciocalowy HDx 5.0 Photo i siedmiocalowy HDx 7.0 Mondo.

Smailo HDx 5.0 Photo został wyposażony w aparat fotograficzny i kamerę wideo, a dzięki dwóm wejściom na karty SD urządzenie może równocześnie obsługiwać nawigację i robić zdjęcia z trasy. Siedmiocalowy wyświetlacz Samilo HDx 7.0 Mondo pozwala na obsługę nawet w dużym samochodzie rodzinnym, a w przypadku natrafienia na korek lub dłuższego postoju urządzenie może zamienić się w przenośne kino.

Producent zapewnia, że również inne elementy zostały ulepszone w stosunku do wcześniejszych modeli. Urządzenia posiadają odbiornik GPS najnowszej generacji, dzięki czemu szybko łapią sygnał. Wzmocniona obudowa sprawia, że urządzenie jest odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, a moduł Bluetooth umożliwia przekształcenie nawigacji w zestaw głośnomówiący, co ma być szczególnie docenione przez osoby często korzystające z telefonu w samochodzie. Polecenia głosowe, MP3 i audio-booki są przenoszone do systemu stereo samochodu za pomocą nadajnika FM. W zestawie znajduje się również kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book reader.

Smailo HDx 5.0 Photo i 7.0 Mondo posiadają certyfikat programu nawigacyjnego AutoMapa. Dzięki funkcji Bluetooth DUN istnieje możliwość korzystania z jego pełnej funkcjonalności w tym aplikacji AutoMapa Traffic, która umożliwia kierowcy otrzymywanie informacji o aktualnej sytuacji na drodze. Urządzenie posiada również odblokowany system operacyjny, co pozwala na samodzielne instalowanie dowolnych aplikacji. Dzięki temu np. wybór programu do nawigacji od początku leży w gestii użytkownika.

Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto