A A A

SmartCare – waga, która monitoruje stan zdrowia

21 września 2018, 07:40
Allview wprowadza wagę SmartCare, inteligentną wagę, która pozwala na całkowity pomiar składu ciała.
SmartCare – waga, która monitoruje stan zdrowia

Za pomocą wagi SmartScale oraz dedykowanej aplikacji, użytkownik będzie mógł monitorować stan swojego zdrowia i stylu życia na przestrzeni czasu. Ponadto, na podstawie danych przesłanych przez wagę, użytkownicy będą mogli wybrać dzienny program aktywności fizycznej oraz wybrać odpowiednią dietę.

Waga SmartCare mierzy 14 kluczowych wartości, w tym wskaźnik masy ciała, tkankę tłuszczową, tłuszcz podskórny, masę kostną i wiek metaboliczny. Wszystkie te pomiary wysyłane są za pomocą sieci Wi-Fi do dedykowanej aplikacji, która automatycznie generuje wykres stanu zdrowia i kondycji fizycznej użytkownika. Wykresy te pozwalają na tygodniową, miesięczną lub roczną analizę postępów użytkownika, w zależności od jego preferencji.

Waga SmartCare jest idealna dla całej rodziny, ponieważ pozwala na zaprogramowanie wiele profili (nawet do 8 profili użytkownika). Konta są widoczne w aplikacji dla każdego członka rodziny. Waga potrafi sama wykryć który użytkownik dokonuje pomiaru i automatycznie wygenerować wszystkie informacje dla dedykowanego konta.

Urządzenie SmartCare wykonane jest z bezpiecznego szkła oraz charakteryzuje się smukłym
i minimalistycznym wyglądem. Cena wagi wynosi 359 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto