A A A

Smartfon Huawei Honor

5 kwietnia 2012, 13:13
Smartfon Huawei Honor

Marka Huawei wprowadza na polski rynek nowy smartfon Huawei Honor z systemem Android. Atutem telefonu ma być niezwykle wytrzymała bateria i zastosowany w urządzeniu system optymalizacji zużycia energii.

W telefonie zastosowano autorski interfejs z efektownymi widgetami Huawei Emotion UI. Jak twierdzi producent, bezpieczeństwo i wygoda użytkownika były priorytetami dla projektantów, stąd m.in. możliwość dokonania w dowolnym momencie kopii bezpieczeństwa zapisanych na urządzeniu prywatnych plików a także tzw. security system – możliwość blokowania połączeń i otrzymywania smsów od określonych numerów. Dodatkowo zainstalowana w smartfonie bateria o dużej pojemności (1900mAh) pozwala korzystać z multimediów i zasobów Internetu bez ciągłego kontrolowania poziomu doładowania telefonu.

- Huawei Honor śmiało pretenduje do miana najmocniejszego smartfona pod względem żywotności baterii ze wszystkich urządzeń w swojej klasie. Dzięki autorskiemu systemowi optymalizacji zużycia energii opracowanemu przez Huawei oraz zainstalowanej baterii o dużej pojemności z naszego telefonu można korzystać nawet przez 2 dni bez konieczności ładowania. Jest to imponujący wynik i przyznają to chyba wszyscy użytkownicy zaawansowanych smartfonów – mówi Dariusz Marnic, Marketing Manager w dziale terminali Huawei Polska.

Działanie aplikacji i korzystanie z zasobów sieci zapewnia procesor 1.4 GHz Qualcomm, platforma Android Gingerbread 2.3, szybka transmisja danych HSPA+ i wbudowany moduł WiFi (802.11b/g). Smartfon wyposażono także w dwa aparaty – wbudowany z tyłu obudowy aparat o matrycy 8MPx z możliwością nagrywania filmów w jakości HD oraz przedni aparat pozwalający na prowadzenie wideorozmów.

Uzupełnieniem funkcji Huawei Honor jest obsługa technologii DLNA – dzięki niej możliwe jest współdzielenie w domowej sieci plików multimedialnych i np. oglądanie zdjęć czy filmów z telefonu na telewizorze.

Huawei Honor dostępny będzie na polskim rynku od drugiego tygodnia kwietnia 2012 r.

W czerwcu 2012 roku planowana jest aktualizacja systemu do Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto