A A A

Smartfon do gier - Nubia Red Magic

20 kwietnia 2018, 10:00
Marka ZTE może zaprezentować mobilną konsolę z funkcją telefonu.
Smartfon do gier - Nubia Red Magic

Kiedy debiutował Razer Phone, większość osób podchodziło sceptycznie do pomysłu smartfonu dla graczy, szczególnie, że w przeszłości takie projekty nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem. W tym roku wszystko w tej kwestii może się jednak zmienić, ponieważ kolejny producent chce zaprezentować sprzęt z tej kategorii.

Tym razem mowa o ZTE, a dokładniej o submarce Nubia i modelu Red Magic. Na razie wiemy bardzo niewiele o tym projekcie, ale do sieci trafiły już pierwsze grafiki przedstawiające urządzenie. Przecieki mówią także, że sprzęt będzie wyposażony w ekran o proporcjach 18:9 i układ Qualcomm Snapdragon 845.

Tak jak u konkurentów, jego obudowa ma być przystosowana do grania dzięki gumowej powłoce i systemowi chłodzenia.

Foto: /Mydrivers.com


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Aktywny Kabel Optyczny HDMI
23 kwietnia 2019
Active Optical Cable (AOC) to technologia okablowania wykorzystująca światłowód do przedłużenia sygnału HDMI. Korzyścią takiego...

Inno3D GTX 1650 TWIN X2 OC oraz COMPACT
23 kwietnia 2019
Inno3D przedstawia nowego członka rodziny GTX, bazującej na architekturze Turing. Dziś na rynku debiutuje karta GTX 1650 w dwóch wersjach –...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto