A A A

Smartfon na nadgarstku

1 listopada 2014, 10:00
Na rynku polskim ukazał się kolejny produkt szwajcarskiego producenta smartwatchy MyKronoz ZeWatch2. Urządzenie pozwala obsługiwać smartfon bez konieczności wyjmowania go z kieszeni. Dzięki nowoczesnemu sensorowi rejestruje aktywność ruchową, liczy spalone kalorie, czas snu i umożliwia rozmowę bez używania rąk.
Smartfon na nadgarstku

ZeWatch2 to inteligentny zegarek współpracujący ze wszystkimi smartfonami i tabletami wyposażonymi w moduł Bluetooth. Na niewielkim wyświetlaczu OLED prezentowane są informacje o połączeniach telefonicznych czy chociażby aktywności fizycznej. Zegarek posiada wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu można za jego pomocą odbierać połączenia telefoniczne bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni. Użytkownik może również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośników urządzenia.

ZeWatch2 ostrzega również, gdy użytkownik próbuje wyjść z domu nie zabierając telefonu. Po przekroczeniu maksymalnego zasięgu zegarek zacznie wibrować, informując o zgubionym smartfonie. Gadżet posiada także wbudowany akcelerometr, dzięki czemu możliwe jest liczenie kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii, a nawet czasu snu. Zegarek został wyposażony w baterię o pojemności 130 mAh, która według zapewnień producenta wystarczy na trzy dni ciągłej pracy.

Sugerowana cena My Kronoz ZeWatch2 wynosi 299 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Mały brexit Wielkiej Brytanii
21 października 2019
Rząd Wielkiej Brytanii wycofuje się z projektu blokady wiekowej, ograniczającej mieszkańcom wysp dostęp do pornografii.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto