A A A

Smartfon w kształcie butelki perfum?

21 sierpnia 2014, 07:40
W internecie można znaleźć zdjęcia nowego telefonu marki Sony. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że urządzenie przypomina butelkę perfum.
Smartfon w kształcie butelki perfum?

Tajemnicze urządzenie wciąż nie zostało zaprezentowane. Nie znamy ani jego nazwy, ani specyfikacji. Są tylko zdjęcia. Widać na nich ciekawie zaprojektowanego smartfona z naprawdę smukłymi ramkami wokół ekranu oraz nietypowym obracanym elementem - wykonanym z przezroczystego materiału. Trochę na wzór Oppo N1 można go obracać, aby do wideorozmów lub zdjęcia typu "selfie" wykorzystać główną kamerę. Pomysł nie jest zły, ale wykonanie sprawia, że całość wygląda jak butelka perfum - wiadomo przynajmniej, do której z płci japoński producent kieruje smartfona.

Nie wiadomo czy urządzenie naprawdę istnieje i ma zostać zaprezentowane. Mówi się, że jego aparat został wyposażony w matrycę 19,2 Mpix.

Fot .Digi-Wo.com


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto