A A A

Smartfony Huawei - firma zapowiada ceramiczne obudowy

17 marca 2014, 11:00
Wszystko wskazuje na to, że chiński Huawei niebawem wprowadzi na rynek telefony z ceramiczną obudową.
Smartfony Huawei - firma zapowiada ceramiczne obudowy

Chińczycy zdają sobie sprawę, że konsumenci nie chcą marnego wykonania w urządzeniach z najwyższej półki. Dlatego szef marketingu Huawei zapowiada metalowe lub ceramiczne elementy w nadchodzących smartfonach.

Producenci - w szczególności Samsung - chętnie stosują plastik, ponieważ jest on tani. Dzięki temu wyprodukowanie urządzenia kosztuje mniej, ale cena pozostaje ta sama, co w przypadku szklanego lub metalowego smartfona konkurencji. Strategia jest prosta i skuteczna, a skoro działa, to po co ją zmieniać?

Na szczęście coraz szersze grono firm odchodzi od tego lekceważącego klienta schematu. Najlepszym przykładem jest HTC One - urządzenie wykonane wzorowo i adekwatnie do swojej ceny i statusu. Wiele osób lubi atakować Apple, który każe słono płacić za swoje smartfony. Warto jednak mieć na uwadze, że są one produktami najwyższej klasy, a w ich wykonaniu nie ma żadnych dróg na skróty.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto