A A A

Smartfony Nokia z optyką firmy ZEISS

10 lipca 2017, 07:20
Dzięki wyłącznej umowie partnerskiej w smartfonach Nokia pojawią się nowatorskie rozwiązania firmy ZEISS.
Smartfony Nokia z optyką firmy ZEISS

Wspólnym zamiarem obu stron jest zwiększenie jakości technik obrazowania na smartfonach. Obejmuje to całe środowisko, począwszy od oprogramowania i usług, a skończywszy na jakości ekranu i projekcie układów optycznych. Dzięki temu rozwiązania marki ZEISS nie tylko powrócą do smartfonów Nokia, lecz także przyczynią się do wypracowania nowych standardów technicznych.

Relacje między ZEISS i producentem telefonów Nokia zostały zapoczątkowane już ponad dziesięć lat temu. Efektem poprzedniej współpracy były m.in. pierwszy na świecie telefon komórkowy z aparatem z wielopikselową matrycą, a także wiele innych urządzeń wyznaczających nowe standardy w branży, np. telefony Nokia z serii N czy telefony z technologią Nokia PureView. Obecna współpraca ma charakter długofalowy, która przyczyni się do powstania produktów opartych na tego typu nowoczesnych technologiach.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto