A A A

Smartphone GamePad - granie na smartfonie

4 stycznia 2014, 09:09
Samsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console - rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy.
Smartphone GamePad - granie na smartfonie
Samsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console – rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy.

Kontroler Smartphone GamePad przekształca smartfon bądź tablet GALAXY w przenośną bądź stacjonarną konsolę do gier. Łatwa do przenoszenia i wytrzymała stalowa konstrukcja o wysokiej jakości pozwala podpiąć pad do urządzeń o rozmiarach od 4 do 6,3 cala, umożliwiając granie w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą też podłączyć swoje urządzenie GALAXY do telewizora za pomocą kabla HDMI albo AllShare Screen Mirroring.

GamePad został zoptymalizowany pod kątem używania z urządzeniami GALAXY opartymi na systemie Android 4.3 (Galaxy Note 3, S4, Note II i S III), z którymi łączy się za pomocą NFC i umożliwia szybszy dostęp do gier za pośrednictwem przycisku „PLAY”. Jednakże można go również łatwo podłączyć do smartfonów i tabletów za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Po dotknięciu przycisku „PLAY” użytkownicy otrzymują dostęp do aplikacji Mobile Console, czyli zintegrowanej platformy uruchamiania gier, która pozwala użytkownikom GamePada wygodnie przeglądać i kupować gry wykorzystujące nowy kontroler. Użytkownicy mogą zaoszczędzić, kupując w atrakcyjnych cenach gry o jakości identycznej, co gry konsolowe, unikając jednak konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Mobile Console umożliwia dostęp do gier najróżniejszych gatunków, od tradycyjnych gier wyścigowych, jak Need for SpeedTM Most Wanted (EA) i Asphalt8: Airborne (Gameloft), poprzez strzelanki, jak Modern Combat 4: Zero Hour (Gameloft), gry sportowe, jak Virtua TennisTM (SEGA), aż po gry akcji, jak Prince of Persia: The Shadow and the Flame (Ubisoft). Aplikację Mobile Console można pobrać za pośrednictwem Samsung Apps albo klikając przycisk „PLAY” na GamePadzie. W dniu premiery będzie w niej dostępne 35 gier, a z nadejściem nowego roku tych tytułów pojawi się znacznie więcej.

GamePad można obecnie kupić na wybranych rynkach europejskich, a w nadchodzących tygodniach stanie się dostępny w kolejnych regionach. Dostępność uzależniona będzie od rynku.

Sugerowana cena urządzenia: 249 PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto