A A A

Smartwatch dla kobiet

24 października 2014, 12:30
Szwajcarski producent MyKronoz wprowadził na rynek smartwatcha skierowanego dla kobiet, który dzięki połączeniu technologii z designem wyglądem przypomina raczej element biżuterii niż zegarek.
Smartwatch dla kobiet

Serię smartwatchy ZeBracelet2 wyposażono w moduł Bluetooth 4.0, dzięki czemu współpracują ze smartfonami z systemem Android oraz iOS (Apple). Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość korzystania z telefonu bez konieczności wyjmowania go z torebki.

O przychodzącym połączeniu smartwatch informuje dzwonkiem oraz delikatną wibracją. Dodatkowo na wyświetlaczu OLED wyświetla się kontakt dzwoniącego lub informacja o wiadomości sms. W przypadku nieodebranych połączeń na ekranie zegarka pojawi się odpowiedni komunikat.

Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Aby rozpocząć, zakończyć lub odrzucić rozmowę wystarczy nacisnąć funkcjonalny przycisk na obudowie zegarka. Wbudowany mikrofon i głośnik znacznie ułatwiają prowadzenie rozmowy np. podczas kierowania pojazdem, czy rowerem. Wyposażony w „anti-lost" alarm ostrzeże delikatną wibracją o tym, że znajdujesz się poza zasięgiem swojego telefonu.

Dzięki wbudowanemu 3-osiowemu czujnikowi, ZeBracelet2 umożliwia pomiar kroków, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, czas snu itp. Bezpłatna aplikacja (dostępna na App Store lub Google Play) pozwala obserwować postępy w czasie rzeczywistym, informuje o statystykach i przypomina o treningu.

Cenę produktu ustalono na poziomie 299 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Skype odżyje
28 września 2021
Microsoft wprowadza zmiany w nieco zapomnianym komunikatorze.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto