A A A

Smartwatche LG z ekranem jako głośnik?

11 marca 2019, 12:00
Innowacyjne rozwiązanie LG wykorzystujące wyświetlacz jako głośnik może trafić do innych urządzeń producenta.
Smartwatche LG z ekranem jako głośnik?

LG złożyło w Europie aplikację o znak towarowy oznaczony jako "Display Speaker". Jeśli zgłoszenie zostanie potwierdzone, wtedy też technologia Koreańczyków może przyczynić się do stworzenia nowych smartwatchy, które wykorzystają ekran jako głośnik.

To nie pierwszy raz, kiedy LG decyduje się na podobne rozwiązanie: najnowszy flagowiec firmy, model G8 ThinQ korzysta z przewodnictwa kostnego zamieniającego drobne wibracje w dźwięk.

Ze względu na kompaktowe rozmiary smartwatchy może upłynąć trochę czasu zanim LG udoskonali technologię tak, aby można było zaimplementować ją do sprzętu noszonego na nadgarstku.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej szczegółów.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto