A A A

Smukły pendrive UE700 Pro od ADATA

21 grudnia 2018, 10:00
ADATA wprowadza do swojej oferty nowy pendrive – ADATA UE700 Pro. Produkt charakteryzuje się aluminiową obudową i ukrytym złączem USB.
Smukły pendrive UE700 Pro od ADATA

Obudowa wykonana jest ze szczotkowanego aluminium, a jej grubość wynosi tylko 7 mm, co przekłada się na oryginalny wygląd całego urządzenia. ADATA UE700 Pro posiada dodatkowo ukryte złącze USB, które można łatwo wysunąć kciukiem, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niego w każdych warunkach.

Pendrive posiada interfejs USB 3.1, a prędkość odczytu i zapisu danych wynosi odpowiednio do 360/180 MB/s. Pamięć zewnętrza jest kompatybilna z większością urządzeń: komputerami PC, laptopami, tabletami, smartfonami, odtwarzaczami DVD, telewizorami smart, konsolami do gier i aparatami fotograficznymi.

Model UE700 Pro jest dostępny w kolorze czarnym, ponadto o działaniu urządzenia informuje subtelnie świecąca na niebiesko dioda LED.

Model jest dostępny w czterech wersjach pojemnościowych: 32 GB, 64 GB, 128 GB oraz 256 GB. Wymiary pendrive'a wynoszą 63 x 23 x 7 mm, a waga 11g. ADATA UE700 Pro objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Instagram ukrywa lajki
13 listopada 2019
W tym tygodniu u wybranych użytkowników Instagrama z USA mają zniknąć polubienia pod wpisami.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto