A A A

Snapchat planuje uruchomić Bitmoji TV

30 grudnia 2019, 13:20
Już niedługo avatar użytkownika będzie mógł stać się gwiazdą serialu na Snapchacie. Pomysł jest sygnałem sporych zmian w polityce firmy.
Snapchat planuje uruchomić Bitmoji TV

Snapchat po znacznej utracie popularności na rzecz podobnych funkcji Facebooka czy Instagrama wciąż próbuje walczyć o uwagę użytkowników. Zapowiedziana właśnie nowość wydaje się dość oryginalna – autorzy aplikacji zapowiedzieli Bitmoji TV, która pozwoli nam stać się... gwiazdą kreskówki.

Nowe narzędzie ma lepiej wykorzystać potencjał Bitmoji, czyli spersonalizowanych awatarów użytkowników, inspirowanych ich wyglądem. Funkcja TV pozwoli naszemu avatarowi stać się gwiazdą serialu animowanego. Twórcy zamierzają produkować kolejne seriale, które podczas odtwarzania będą uzupełniane o wizerunek użytkownika.

To odpowiedź Snapchata na sporą popularność tego typu aplikacji wśród młodych ludzi. Firma najwidoczniej uznała, że nie ma szans rywalizować z „zapożyczającą" jej pomysły konkurencją i będzie od teraz podążać w inną stronę. To jednak może rozczarować część starszych fanów, bo trudno zakładać, że tworzone scenki będą czymś więcej niż zwykłą, niezbyt użyteczną ciekawostką.

O tym, jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już w lutym 2020 r., kiedy to wystartuje Bitmoji TV.

fot. Snapchat Inc.


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto