A A A

Solidna obudowa na dysk 2,5” od Transcend

2 sierpnia 2016, 07:20
Firma Transcend przedstawia StoreJet 25CK3 – wytrzymałą obudowę z USB 3.0 dla dysków twardych SATA w formacie 2,5”.
Solidna obudowa na dysk 2,5” od Transcend

Obudowa StoreJet 25CK3 to łatwy sposób na samodzielne stworzenie wytrzymałego przenośnego dysku twardego z interfejsem USB 3.0. Do urządzenia można włożyć dysk 2,5" SATA o grubości 9,5 mm lub 7 mm (w zestawie jest dołączona ramka do zwiększenia grubości dysków 7 mm). Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów, gumowej osłony zewnętrznej oraz wewnętrznego gumowego amortyzatora obudowa zapewnia wysoki poziom ochrony dla umieszczonych wewnątrz dysków. W przypadku włożenia do środka dysku SSD otrzymuje się niesamowicie odporną na uszkodzenia konstrukcję z uwagi na całkowity brak elementów ruchomych.

W zestawie znajduje się wkrętak do montażu dysku. Wyłącznie w gestii użytkownika leży wybór napędu. Może on zainstalować dysk talerzowy pozostały po modernizacji laptopa, ale też wydajny SSD. Zastosowany w obudowie interfejs USB 3.0 (przepustowość ponad 600 MB/s) nie będzie wąskim gardłem nawet dla najszybszych dysków SSD SATA.

Sugerowana cena obudowy Transcend wynosi 87 PLN. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto