A A A

Sony Ericsson Live - nowy model z Walkmanem dla miłośników muzyki

22 sierpnia 2011, 13:01
Sony Ericsson Live - nowy model z Walkmanem dla miłośników muzyki

Sony Ericsson przedstawił dziś Sony Ericsson Live z Walkmanem, androidowego smartfona pozwalającego doświadczyć niepowtarzalnych doznań muzycznych.

Przycisk Walkmana daje stały dostęp do odtwarzacza muzyki. Dodatkowo za jego pomocą użytkownicy mogą oceniać, udostępniać i wyszukiwać utwory korzystając z zaawansowanej integracji z Facebookiem. Telefon oferuję usługę Qriocity, która daje użytkownikowi dostęp do świata muzyki i video na życzenie.

Sony Ericsson Live z Walkmanem posiada wyświetlacz ze szkła mineralnego o rozmiarach 3.2”, procesor 1Ghz, 320MB RAM, użytkownik ma możliwość rozszerzenia pojemności telefonu do 32GB dzięki obsłudze kart microSD. Kamera z przodu smartfona umożliwia połączenia video przez Skype’a, podczas gdy obiektyw 5MP(5 megapikseli, 8x zoom cyfrowy, auto focus, wykrywanie twarzy, wykrywanie uśmiechu, redukcja czerwonych oczu, lampa LED oraz multum innych ciekawych funkcji) jest zdolny uchwycić i zarejestrować nagrania video 720p HD, których możliwość nagrywania staje się obecnie standardem w high-endowych smartfonach.

Telefon działa pod kontrolą systemu Android (Gingerbread 2.3) , dzięki niemu użytkownicy będą mieli m.in. dostęp do ponad 250,000 aplikacji ze sklepu Android Market. Smartfon będzie dostępny na wybranych rynkach w 4 kwartale 2011 roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto