A A A

Sony Ericsson pracuje nad telefonem z Windows Phone 7

7 marca 2011, 11:43
Sony Ericsson pracuje nad telefonem z Windows Phone 7

Informacje o ewentualnych telefonach Sony Ericssona działających pod kontrolą systemu Windows Phone 7, pojawiały się w Internecie już jakiś czas temu. Teraz chiński serwis Lizhecome.com opublikował zdjęcia prototypu takiego urządzenia.

Telefon znajdujący się na zdjęciach wyposażony jest nie tylko w spory ekran dotykowy, ale także pełną klawiaturę QWERTY. Wcześniej w sieci znalazły się przecieki dotyczące prawdopodobnego modelu Xperia X7 z Windows Phone 7. Miałby on działać dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz oraz być wyposażony w port HDMI oraz kamerę 8,1 megapiksela z możliwością nagrywania filmów w standardzie 720p. Bardzo możliwe, że informacje te dotyczą modelu widocznego na zdjęciach.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Koniec wsparcia dla klawiatury Swype
25 lutego 2018
Twórcy popularnej aplikacji na Androida wydali oświadczenie, w którym podziękowali użytkownikom za lata współpracy i oznajmili, że...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto