A A A

Sony Ericsson przedstawia swój najszybszy smartfon Xperia arc S

1 września 2011, 09:59
Sony Ericsson przedstawia swój najszybszy smartfon Xperia arc S

Sony Ericsson, podczas konferencji prasowej prowadzonej wspólnie z firmą Sony na targach IFA w Berlinie, przedstawił smartfon Xperia arc S.

Bazując na sukcesie nagrodzonego za wzornictwo modelu Xperia arc, najnowszy model z rodziny smartfonów Xperia posiada procesor o prędkości 1,4 Ghz, technologię panoramicznego widoku kamery 3D od Sony, jak również dostęp do usług Sony Entertainment Network – “Music Unlimited” oraz “Video Unlimited. Model Xperia arc S ma o 25% szybszą konwersję mediów oraz o 20% szybsze wyświetlanie stron internetowych w porównaniu z modelem Xperia arc

“Music Unlimited” to dostęp do światowego katalogu z ponad 10 milionami unikalnych utworów oraz do własnej biblioteki muzycznej i kanałów radiowych wolnych od reklam. Dostęp ten możliwy jest także przy wykorzystaniu innych urządzeń.

“Video Unlimited” (aktualnie usługa dostępna ekskluzywnie/wyłącznie dla linii Sony Ericsson Xperia) to niezrównane źródło najnowszych hollywoodzkich hitów, ponadczasowych klasyków oraz programów telewizyjnych ze wszystkich najważniejszych studiów nagrań.

Nikolaus Scheurer, Head of Product Marketing w Sony Ericsson powiedział: "Smartfon Xperia arc S to najszybszy i najbardziej rozrywkowy model z linii Xperia. Niezbicie udowadnia, że smartfony Xperia są najlepsze, jeżeli chce się doświadczyć wspaniałych rozrywkowych funkcji, takich jak "Music Unlimited" i "Video Unlimited"

Oprócz usług rozrywkowych, nowy Sony Ericsson Xperia arc S posiada technologię opracowaną przez Sony umożliwiającą panoramiczny widok kamery 3D. Ujęcia w panoramicznym widoku 3D można zapisać, a następnie oglądać na dużym ekranie podłączając telefon do telewizora 3D za pośrednictwem złącza HDMI.

Smartfon dotykowy Xperia arc S posiada jasny ekran Reality Display z Mobile BRAVIA Engine, zapewniający niezrównane walory wizualne, a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli z funkcją video HD. Dodatkowo, posiada on nagrodzony przetwornik “Exmor R for mobile” opracowany przez Sony, który wzmacnia jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu.

Odbiorcy mają także dostęp do aplikacji “Facebook inside Xperia”, która umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych, jak również do bogatego świata systemu Android, z ponad 250 tysiącami aplikacji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto