A A A

Sony Tablet S z 3G już w Polsce

9 listopada 2011, 12:02
Sony Tablet S z 3G już w Polsce

W połowie listopada do sprzedaży trafi nowa wersja udanego tabletu Sony z modemem 3G.

Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią Wi-Fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G.

Sony Tablet S został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania - dzięki wykorzystaniu potencjału systemu operacyjnego Android urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji - często niespotykanych w sprzęcie tej klasy. Jedną z nich jest wsparcie dla technologii Adobe Flash, zapewniające bezproblemowe odtwarzanie plików filmowych w rozdzielczości nawet powyżej 720p.

Ponadto, Sony Tablet S rozpoznaje dyski zewnętrzne, co pozwala na transfer plików z i do tabletu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Nowy tablet Sony obsługuje także USB i karty pamięci, co oznacza, że użytkownik może powiększyć pamięć urządzenia poprzez włożenie do niego karty SD.

Sony Tablet S został wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 9,4 cala, a jego waga to jedynie 598 gramów. Za sprawą antypoślizgowej obudowy, z przesuniętym środkiem ciężkości, uchwyt jest poręczny oraz daje poczucie stabilności i lekkości. Przekłada się to na komfort w trakcie wielogodzinnej pracy czy rozrywki.

Oficjalna cena urządzenia nie została ujawniona, jednak będzie ona wynosić najprawdopodobniej 2599 PLN (16 GB, 3G).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto