A A A

Sony kończy z serią Xperia Z

1 marca 2016, 10:00
Xperia Z5 była ostatnim smartfonem ze sławnej serii japońskiego przedsiębiorstwa. Urządzenie zostanie zastąpione przez zaprezentowaną na targach Mobile World Congress 2016 serię X
Sony kończy z serią Xperia Z

Dział PR firmy Sony potwierdził, że seria Z osiągnęła punkt kulminacyjny, a X jest nowym rozdziałem w ewolucji strategii produktowej - czytamy w oficjalnym komunikacje. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ zaprezentowane na targach MWC 2016 Xperia XA, X oraz X Performacne są wyraźną zapowiedzią czegoś nowego, a w portfolio Sony nie ma miejsca na dwie tak duże rodziny produktów.

Sony uznało najwyraźniej, że linia Z wyczerpała już swój potencjał i pora na zupełnie nową jakość. Jeśli tak, to dlaczego smartfony X oraz X Performance (XA trochę mniej) wciąż wyglądają jak wcześniejsze "Zetki"? Nowa seria powinna jednak nieść ze sobą znaczące zmiany w wyglądzie, a nie tylko inną literkę w nazwie i odświeżoną specyfikację.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto