A A A

Sony prezentuje nowy model słuchawek MDR-XB 600W

19 marca 2013, 12:13
Sony prezentuje nowy model słuchawek MDR-XB 600W

Impakt, dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowy model słuchawek Sony.

Słuchawki MDR-XB 600W to udoskonalona wersja modelu XB 400. Dzięki funkcji Advanced Vibe Structure użytkownik usłyszy zbalansowane niskie tony bez względu na poziom głośności. Elastyczne przednie i tylne membrany współpracują wewnątrz słuchawki, reprodukując płynny bas. Producent zachwala również zaopatrzone w 40 mm przetworniki neodymowe, które mają świetnie poradzić sobie z najcięższymi beatami z pełną szczegółów precyzją.

Przewód słuchawek został zaprojektowany tak, by zminimalizować prawdopodobieństwo jego zaplątania, co ułatwia szybkie wyjęcie słuchawek i słuchanie ulubionych utworów zgodnie z nastrojem. Producent zapewnia także, że eleganckie wzornictwo słuchawek, subtelne wykończenia nauszników oraz wygodny pałąk na głowę to połączenie stylu i ergonomii, zaprojektowane z myślą o użytkowniku ceniącym sobie najwyższe standardy.

Cena detaliczna sugerowana przed dystrybutora – Impakt, wynosi 239 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto