A A A

Sony wprowadza nowy odtwarzacz Blu-ray

5 kwietnia 2019, 07:10
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu nowego odtwarzacza Blu-ray Disc 4K Ultra HD: UBP-X1100ES. Dodano w nim nowe rozwiązania, takie jak obsługa materiałów HDR Dolby Vision, a także nowe, intuicyjne menu i system obsługi.
Sony wprowadza nowy odtwarzacz Blu-ray

Nowy model, pozwalający na wyświetlanie obrazu 4K HDR i odtwarzanie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos 3D surround, ma zapewniać widzom bardziej intensywne wrażenia. Jest on zoptymalizowany do instalacji w kinach domowych na zamówienie: dzięki łączom IP i RS232 standardowo obsługuje rozwiązania głównych dostawców systemów automatyzujących dom.

Ten uniwersalny odtwarzacz Sony, skonstruowany w celu zapewnienia optymalnego obrazu i dźwięku, poprawia obraz na telewizorach niezgodnych z HDR dzięki konwersji HDR-SDR, współpracuje także z najnowszymi serwisami oferującymi materiały 4K HDR w transmisji strumieniowej i umożliwia odtwarzanie niemal wszystkich formatów płyt i plików, w tym nagrań o wysokiej rozdzielczości. Tryb BRAVIA zapewnia ponadto optymalne wyświetlanie obrazu na produktach Sony BRAVIA.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
5 kwietnia 2019, 13:32
Taka informacja nie musi być podana. Skoro nie ma informacji o cenie, można się domyślać, że nie została podana. Albo ruszyć tyłek i poszukać takiego szczegółu później, skoro interesuje Ciebie cena. Chociaż patrząc na Twojego posta, Tobie bardziej zależy na tym, by wyżalić się czemu tak drogo.
dawidsab
dawidsab
5 kwietnia 2019, 13:28
Czyli news jest niekompletny.  Bo raczej brakuje informacji typu: [quote] Nie znamy jeszcze dokładnej daty wejścia do sprzedaży i ceny, ale Sony zapowiedziało, że poznamy te szczegóły wkrótce. Źródło: https://hdtvpolska.com/sony-x1100es-uhd-odtwarzacz-4k-blu-ray/ [/quote]
ptrick
ptrick
5 kwietnia 2019, 09:16
Myślę Dawidzie, że gdyby cena była podana przez producenta, to już byś ją znał. 5 sekund w google. Polecam.
dawidsab
dawidsab
5 kwietnia 2019, 08:09
Witam! A cena tego "cudeńka techniki" jaka jest? :oczy:  Bo rozumiem, że to nie będzie koszt rzędu 600 zł. i przeciętnego emeryta/rencisty nie będzie na to stać, żeby jeszcze zostało na "kromkę chleba naszego powszedniego" i wizytę w aptece? :jezor:
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto