A A A

Sound Blaster Axx Axx200 - kolumna Creative

9 czerwca 2014, 10:40
Creative zaprezentowało nową kolumnę łączące w sobie funkcje głośnika, mikrofonu, zewnętrze karty dźwiękowej, dyktafonu, odtwarzacza mp3, a nawet megafonu.
Sound Blaster Axx Axx200 - kolumna Creative

Sercem Sound Blaster Axx Axx200 jest najnowszej generacji wielordzeniowy procesor SB-Axx1, zapewniający realistyczne doznania dźwiękowe podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Największym mankamentem kolumienek jest zazwyczaj skromna moc. Ale mały to nie zawsze to samo co słaby, czego najlepszym przykładem jest produkt Creative. Konstruktorzy opracowali specjalny układ AMP (Amplified Output) pozwalający wydobyć z maleństwa soczysty, mocny i dynamiczny dźwięk. Z kolei pakiet SBX Pro Studio, odpowiadający za dźwiękowe detale i efekty przestrzenne, przydaje brzmieniu m. in przestrzenności.

Sound Blaster Axx Axx200 został przystosowany do prowadzenia rozmów, w tym również profesjonalnych wideokonferencji. Urządzenie ma aż cztery mikrofony - po parze na jego froncie oraz tyle. Technologia CrystalVoice Focus skutecznie tłumi odgłosy spoza strefy akustycznej i eliminuje pogłos. Powyższe rozwiązania zapewniają najwyższy komfort rozmowy. Głos jest czysty i doskonale słyszalny, nawet kiedy rozmówca znajduje się na drugim końcu pokoju. Dodatkowym atutem głośnika jest nagrywanie rozmów. W Sound Blaster Axx Axx200 gniazdo kart micro SD, na których można bezpośrednio rejestrować dźwięk. Istnieje również możliwość odtwarzania muzyki z tego nośnika, co sprawia, że Sound Blaster Axx Axx200 zamienia się w odtwarzacz empetrójek. Świetną zabawę gwarantuje funkcja Karoake, dostępna po pobraniu odpowiedniej aplikacji. Oryginalnym rozwiązaniem jest megafon, służący do nagłaśniania obszernych wnętrz i ... robienia dowcipów. Użytkownik może zmieniać swój głos, a wśród dostępnych opcji znajduje się syrena alarmowa.

Sound Blaster Axx Axx200 komunikuje się z zewnętrznymi źródłami dźwięku za pośrednictwem bezprzewodowych technologii Bluetooth oraz NFC. Po podłączeniu go za pomocą interfejsu USB do komputera PC lub Mac, zaczyna pracować w roli profesjonalnej karty dźwiękowej Sound Blaster.

Bogaty arsenał funkcji Sound Blaster Axx Axx200 można dodatkowo rozszerzyć za pomocą aplikacji dostępnych na platformach AppStore i Google Play oraz oprogramowania Wave Studio dołączonego do zestawu.

Cena Sound Blaster Axx Axx200 wynosi 699PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto