A A A

Sound Blaster E1 – moc jest wszędzie

11 września 2014, 14:00
Firma Creative zaprezentowała przenośny wzmacniacz słuchawkowy Sound Blaster E1.
Sound Blaster E1 – moc jest wszędzie

Moda na słuchanie muzyki za pośrednictwem przenośnych urządzeń stawia nowe wyzwania przez producentami kart dźwiękowych. Jeszcze do niedawna ceną za mobilność była niższa moc oraz jakość dźwięku. Sound Blaster E1 przełamuje stereotypy. Kompaktowy wzmacniacz Creative waży zaledwie 25 gram i łatwo znajdzie miejsce w torbie bądź kieszeni. Co ważne, producent w kieszonkowej obudowie umieścił bardzo wydajny układ. Współczynnik SNR, określający odstęp sygnału od szumu, wynosi 106 dB. Co to oznacza w praktyce? Wierność odtwarzania jest ponad 30-krotnie lepsza aniżeli w zintegrowanych kartach dźwiękowych obsługujących komputery PC. Creative Sound Blaster E1 posiada również mikrofon oraz wzmacniacz słuchawkowy, przystosowany do współpracy z zestawami o dużej impedancji - nawet do 600 omów. Na uwagę zasługują dwa wyjścia słuchawkowe, pozwalające współdzielić się muzyką z przyjaciółmi.

Najnowszy wzmacniacz firmy Creative współpracuje nie tylko z kieszonkowymi terminalami, można go również podłączyć za pośrednictwem złącza USB do komputera PC lub Mac. W tej konfiguracji kompaktowa karta zyskuje dodatkowe funkcjonalności, które oferują więksi kuzyni z rodziny Creative. SBX Pro Studio dostarcza realistyczny dźwięk efekty przestrzenne w kolumnach i zestawach słuchawkowych. Z kolei CrystalVoice redukuje szumy, zapewniając czysty dźwięk podczas rozmów.

Cena wzmacniacza Sound Blaster E1 wynosi 199 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto