A A A

Sound Blaster E3 - niewielki wzmaczniacz od Creative

12 lipca 2016, 12:00
Marka Creative zaprezentowała wzmacniacz słuchawkowy Sound Blaster E3. Urządzenie waży zaledwie 44 gramy i działa aż do 8 godzin po naładowaniu.
Sound Blaster E3 - niewielki wzmaczniacz od Creative

Sound Blaster E3 Umożliwia przesyłanie dźwięku ze smartfona przez połączenie USB, zapewniając wyższą jakość brzmienia niż w przypadku połączenia Bluetooth. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy obsługuje słuchawki o impedancji do 600ohm, w związku z czym możecie dobrać słuchawki do E3 bez żadnych ograniczeń.

Co więcej, Sound Blaster E3 współpracuje doskonale z komputerami PC i MAC za pomocą kabla USB, dzięki czemu urządzenie jest wydajnym przenośnym konwerterem cyfrowo-analogowym (DAC) zapewniającym odstęp między sygnałem a szumem (SNR) wynoszący 112 dB. Niewątpliwym atutem wzmacniacza Sound Blaster E3 są podwójne wyjścia słuchawkowe. Czyli lepszy sposób żeby dzielić się muzyką ze swoją drugą połówką lub znajomymi np. podczas podróży. I to nie koniec dobrych wiadomości. Wbudowany mikrofon zapewnia dodatkowe korzyści - możecie rozmawiać przez telefon, korzystając ze zwykłych słuchawek. Po podłączeniu urządzenia do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB możecie włączyć technologię CrystalVoice - pakiet funkcji redukujących szumy i zapewniających czysty dźwięk podczas rozmów.

Cena Sound Blaster E3 wynosi: 479 PLN.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto