A A A

Sound Blaster X7 – zewnętrzna karta dźwiękowa od Creative

27 stycznia 2015, 13:30
Creative Sound Blaster X7 to funkcjonalny system o wysokiej rozdzielczości dźwięku (HRA). Służy jako zewnętrzna karta dźwiękowa, która ma wbudowany potężny wzmacniacz słuchawkowy oraz stereofoniczny dla kolumn.
Sound Blaster X7 – zewnętrzna karta dźwiękowa od Creative

Sound Blaster X7 jest wszechstronną biurkową integrą. Ma ogromną liczbę funkcji, w tym wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, stereofoniczny oraz konwerter c/a. Ma też wbudowaną technologię łączności międzyplatformowej oraz inteligentnej poprawy jakości dźwięku. Sound Blaster X7 z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk o dużej czystości. DAC z odstępem sygnału od szumu na poziomie 127 dB znakomicie radzi sobie z każdym materiałem muzycznym, nawet tym o rozdzielczości 192 kHz.

W pełni konfigurowalny Sound Blaster X7 został wyposażony w kondensatory Nichicon Fine Gold i umożliwia wymianę wzmacniaczy operacyjnych, dzięki czemu w dużym stopniu można dostosować brzmienie do własnych potrzeb.

Wydajny wzmacniacz cyfrowy to pracujący w klasie D układ TPA3116D2 o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω). Umożliwia podłączenie podstawkowych lub wolnostojących kolumn pasywnych. Sound Blaster X7 wyposażony jest w przełącznik impedancji (zakres od 4Ω do 8Ω). Produkt ma zaimplementowaną technologię Bluetooth 4.1, zgodną z kodekami aptX o niskiej latencji.

Na przednim panelu Sound Blastera X7 znajdują się dwa specjalne mikrofony, które gwarantują wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Technologia CrystalVoice wykorzystuje innowacyjne algorytmy stworzone specjalnie w celu zapewnienia czystości głosu w grach wieloosobowych, internetowych czatach oraz konferencjach wideo.

Do urządzenia Sound Blaster X7 dołączone jest inteligentne oprogramowanie umożliwiające sterowanie z poziomu komputera PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Cena Sound Blaster X7 to 1699PLN.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto