A A A

SoundMAGIC BT20 - słuchawki Bluetooth klasy Hi-Fi

24 marca 2016, 14:30
Marka SoundMAGIC zaprezentowała nowe słuchawki Bluetooth, którymi chce pokazać, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy chcąc kupić produkt z wysokiej półki.
SoundMAGIC BT20 - słuchawki Bluetooth klasy Hi-Fi

Słuchawki SoundMAGIC BT20 mają być odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania. Producent odszedł jednak od utartego schematu, w którym mikrofon umiejscowiony jest w muszli, a umieścił go całkowicie na zewnątrz. Dzięki temu podczas rozmowy przez Skype czy Smartphona, a kończąc na komunikacji biurowej czy małym callcenter, jest dużo mniej zakłóceń a dźwięk jest wyrazistszy.

Producent zapewnia, że SoundMAGIC BT20 wyróżnia się wśród wielu znacznie droższych modeli. SoundMAGIC BT20 oferuje jakość brzmienia na poziomie 2-3 krotnie droższych słuchawek Hi-Fi. Poza komunikacją bezprzewodową, mamy również możliwość podłączenia słuchawek bezpośrednio kablem. W zestawie zawarty jest firmowy kabel, który podpinamy do słuchawek i możemy dzięki temu podłączyć się do urządzenia nie posiadającego modułu Bluetooth.

Cenę słuchawek ustalono na 399zl z VAT. SoundMAGIC BT20 są już dostępne w sprzedaży.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto