A A A

SoundPlate od LG już w Polsce

6 grudnia 2013, 08:52
SoundPlate od LG już w Polsce

Panel dźwiękowy – to najnowsze rozwiązanie LG, wspomagające akcję „odchudzania” telewizorów. Najnowszy system audio od LG - zadebiutował na polskim rynku.

Producent zapewnia, że panel dźwiękowy LG SoundPlate wyróżnia się świetnej jakości dźwiękiem. Wpływ na to ma wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz głośniki z podwójnymi ma-gnesami neodymowymi, które wytwarzają ośmiokrotnie silniejsze pole magnetyczne niż konwencjonalne magnesy. Ponadto, SoundPlate posiada 4.1-kanałowy system dźwięku przestrzennego, wzmocniony dwoma subwooferami.

Dodatkowo, inteligentne tryby dostosowują rodzaj dźwięku do odtwarzanego materiału. SoundPlate pozwala na wyraźne odtwarzanie dialogów w ulubionych programach rozrywkowych, czy wiadomościach. Tryb Cinema Mode - uruchamiany jednym przyciskiem, umożliwia uzyskanie przestrzennych efektów dźwiękowych oraz wyrazistych basów, gwarantując pełną satysfakcję podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

Najnowszy system audio od LG oferuje nie tylko wysokiej jakości dźwięk, ale też ciekawe wzornictwo. Aluminiowa konstrukcja i subtelne wykończenie obudowy sprawiają, że urządzenie idealnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza. Dwie wersje kolorystyczne – czarna i srebrna – pozwalają konsumentom na dobranie modelu odpowiadającego ich gustom. SoundPlate to także minimalistyczna forma – ma zaledwie 35 mm wysokości i jest jednym z najcieńszych systemów głośnikowych przeznaczonych do ustawienia pod telewizorem.

SoundPlate jest wyjątkowo prosty w instalacji i może być podłączony do telewizora bezprzewodowo lub przy użyciu zaledwie jednego kabla (jest to szczególnie przydatne w przypadku telewizorów zawieszonych na ścianie). Idealnie pasuje do telewizorów w wielkości od 32 do 55 cali. Dzięki interfejsowi Bluetooth, urządzenie pozwala na strumieniowe odtwarzanie dźwięku również ze smartfonów, tabletów czy laptopów.

Panel Dźwiękowy od LG w kolorze czarnym (LAP340) i srebrnym (LAP341) jest już dostępny w cenie 1699 PLN w wybranych sklepach na terenie całej Polski.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto