A A A

Soundbar Kruger&Matz Odyssey

3 kwietnia 2019, 07:20
W ofercie Kruger&Matz pojawił się zaawansowany soundbar Odyssey, który swoje brzmienie zawdzięcza technologii dźwięku Dolby Atmos.
Soundbar Kruger&Matz Odyssey

Wybór soundbara zamiast kolumn nie musi oznaczać rezygnacji z dynamicznych efektów surround. W Kruger&Matz Odyssey zastosowano technologię Dolby Atmos, która wykorzystując akustykę pomieszczenia, sprawia, że widz znajduje się w centrum wydarzeń. Urządzenie wyposażone zostało w 10 przetworników (centralnych pełnozakresowych 2x2" i bocznych 2x2", górnych średniotonowych 2x2" i wysokotonowych 2x20 mm, a także bocznych średniotonowych 2x2"), których odpowiednie ułożenie kieruje dźwięk na ściany, który po odbiciu wraca do uszu widza z różnych stron i wysokości, dając poczucie prawdziwej głębi brzmienia. W celu uzyskania pełnego zakresu odtwarzanego pasma, zestaw dopełnia aktywny 8-calowy subwoofer, który zapewnia doskonałą dynamikę i idealną jakość dźwięków o niskiej częstotliwości. Co ważne, jego bezprzewodowa technologia pozwala na szybkie sparowanie z sounbarem, gwarantując estetykę i swobodę ustawienia urządzenia w domu.

Dzięki optymalnej liczbie portów (optyczne, coaxial, HDMI, USB i AUX) w jakie został wyposażony Kruger&Matz Odyssey, użytkownik otrzymuje dużą różnorodność nie tylko w sposobie podłączenia urządzenia do telewizora, ale także możliwości odtwarzania dźwięku z nośników zewnętrznych. Dużą zaletą soundbara, dającą użytkownikowi poczucie swobody jest funkcja Bluetooth, która pozwala odtwarzać ulubioną muzykę z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, bez potrzeby używania dodatkowych kabli. Zdalną kontrolę nad funkcjami, w tym wybór źródła dźwięku, ustawienie equalizera czy regulację niskich tonów, umożliwia dołączony do zestawu pilot.

Dodatkowo, aby zaoszczędzić miejsce, urządzenie można zamontować na ścianie. Wszystkie niezbędne do tego akcesoria są zawarte w zestawie.

Soundbar Kruger&Matz Odyssey dostępny jest w cenie 1999 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto