A A A

SpeakerLinX SLX300 StreamNet

22 listopada 2013, 12:00
SpeakerLinX SLX300 StreamNet

SLX300 to oparty na IP, potężny, cyfrowy wzmacniacz z funkcjami kontroli strefy StreamNet.

Wzmacniacz SLX300 jest potężnym, ale jednocześnie kompaktowym rozwiązaniem uzupełniającym linię SpeakerLinX ClearOne. Sprawdza się z zainstalowanymi systemami AV, daje moc potrzebną do sterowania dźwiękiem w wielu pomieszczeniach.

SLX300 oferuje imponujący, cyfrowy wzmacniacz 2x100 watt, który zajmuje o połowę mniej miejsca niż tradycyjnie. Posiada wbudowany, 4- pasmowy korektor graficzny i pozwala na wybór 12 ustawień DSP umożliwiających dostosowywanie dźwięku. Technologia StreamNet zapewnia zsynchronizowany do 500 mikrosekund dźwięk pomiędzy wszystkimi strefami, aby wyeliminować efekt echa.

Siła SLX300 tkwi w prostocie użytkowania. Kontrola twojego systemu SteamNet będzie zawsze w zasięgu ręki z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową.

Urządzenie posiada wbudowany serwer WWW/sieciowy i oparty na przeglądarce internetowej interfejs Flash, które pozwalają w pełni kontrolować strefę, jakby korzystała z panela dotykowego TouchLinX.

Złącze audio umożliwia odtwarzanie z lokalnego źródła w całej strefie lub dystrybucję dźwięku w całym systemie.

Integracja z KLinX zapewnia użytkownikom prosty, 10 – przyciskowy interfejs do wyboru źródła i sterowania. Do strefy może być dodany IRLinX, zapewniając odbiornik IR (na podczerwień).

ClearOne SLX300 został stworzony do odtwarzania dźwięku na najwyższym, możliwym poziomie, biegnącego przez długie kable, który nie jest podatny na zewnętrzny hałas. Kompatybilność gniazd wyjściowych i wejściowych pozwala na łatwą konfigurację komponentów.

Urządzenie posiada cyfrową zwrotnicę do sterowania głośnikami poprzez IP, która zapewnia najwyższy poziom odtwarzania dźwięku.

Symetryczne gniazda wyjściowe i wejściowe pozwalają na użycie długich kabli i jednocześnie zmniejszyć podatność na zewnętrzny hałas.

Podłączenie do portu StreamNet EIM (moduł interfejsu rozszerzeń) pozwala zwiększyć możliwości zewnętrznych wzmacniaczy i źródeł dźwięku, takich jak BluePort BP200 i IPD100 iPod Dock.

SLX300 działa zarówno jako urządzenie źródłowe, jak i odbiorcze, które może przesyłać lokalny dźwięk, jak również odtwarzać go z radia internetowego vTuner. Działa także jako serwis Proxy dla przesyłania strumienia mediów serwera ANTHOLOGY.

Producent zapewnił wiele opcji montowania urządzenia, m.in. na stojaku, ścianie lub innej powierzchni oraz pod stołem.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto