A A A

Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

17 kwietnia 2014, 11:30
Marka Cowon zdecydowała się na wypuszczenie następcy popularnego odtwarzacza audio.
Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Producent zapewnia, że zastosowana w nowym odtwarzaczu technologia w sprawia że pod względem jakości dźwięku E3 może konkurować z dużo droższymi modelami. W modelu nie zabrakło wsparcia dla systemu BBE z możliwością własnej konfiguracji pojedynczych jego elementów dla idealnego dopasowania brzmienia odtwarzacza do brzmienia słuchawek lub po prostu oczekiwań użytkownika.

Nie bez znaczenia jest również wsparcie dla wysokiej jakości plików w formatach .Ogg czy .Flac. Na nasze nagrania dostaniemy w zależności od wersji 8 lub 16gb pamięci, zatem nie musimy co chwilę wgrywać nowej muzyki, miejsca będzie pod dostatkiem.

Cowon E3 to także innowacyjny wygląd, w dobie Applemanii większość przenośnych urządzeń stylizowanych jest dosyć podobnie, Cowon odszedł od tego nurtu konstruując urządzenie o jedynym w swoim rodzaju kształcie, wprowadzając w ten sposób powiew świeżości w odtwarzaczach przenośnych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa obudowa doskonale leży w dłoni zapewniając wygodę obsługi. Nie zabrakło bardzo czułego panelu dotykowego oraz wygodnego przycisku blokady który uniemożliwia przypadkowe przyciśnięcia elementów sterujących. Całe urządzenie jest lekkie i na tyle małe że nie czujemy go w kieszeni, idealnie nadaje się do słuchania muzyki w trakcie uprawiania sportu, o czym zresztą świadczy zaimplementowana aplikacja fitness z wbudowanym krokomierzem. Pomimo małych wymiarów bateria wystarcza na 11,5 godziny odsłuchiwania muzyki.

Największym przełomem w stosunku do poprzednika jest wprowadzenie ekranu wykonanego w energooszczędnej technologii OLED, jest to niewielki wyświetlacz, w zupełności wystarczający do wygodnej nawigacji po funkcjach odtwarzacza czy przeglądaniu listy utworów. Tego elementu najbardziej brakowało użytkownikom E2, a ich opinie nie były dla Cowona obojętne.

Cena sprzetu to odpowiednio: 329zl za 8GB oraz 399zl za 16GB.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto