A A A

Spotify Lite – odchudzona wersja aplikacji na Androida

4 lipca 2018, 13:30
Spotify zaprezentowało lżejszą wersję aplikacji do streamingu, która ma sprawdzić się w przypadku słabszych smartfonów oraz rynków rozwijających się. Co oferuje ten program?
Spotify Lite – odchudzona wersja aplikacji na Androida

Spotify Lite to odpowiedź na ostatnie posunięcia Google i Facebooka w kontekście tworzenia lekkich, nieco ograniczonych aplikacji mobilnych mających działać na starszych lub słabszych smartfonach. W przypadku alternatywnej wersji serwisu streamingowego trzeba się liczyć z dużą liczbą kompromisów.

Spotify Lite służy tylko i wyłącznie do odtwarzania muzyki w sposób losowy. Nie da się wyszukiwać pojedynczych kawałków ani tym bardziej kontrolować wybranych playlist. W kontekście tego, iż program jest wersją "Lite" nie byłoby to żadną przeszkodą, jednak zapewne większość użytkowników nie będzie usatysfakcjonowana tego typu rozwiązaniami.

Twórcy aplikacji ciągle przeprowadzają testy i w przyszłości chcą ulepszać Spotify Lite - bardzo możliwe, że program doczeka się więc innych, nowych funkcji, które zostaną sprytnie przemycone ze "standardowej" wersji aplikacji.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto