A A A

Spotify Premium: trzy razy dłużej za darmo

22 sierpnia 2019, 15:20
Serwis Spotify wydłuża do trzech miesięcy okres bezpłatnego korzystania z rozszerzonej wersji usług.
Spotify Premium: trzy razy dłużej za darmo

Od dzisiaj, 22 sierpnia, użytkownicy serwisu Spotify mogą przez trzy miesiące korzystać za darmo z planu Spotify Premium.

Dotychczas nieodpłatny okres próbny trwał 30 dni. Na razie trzykrotne wydłużenie testowego abonamentu Premium jest proponowane osobom indywidualnym oraz tym, którzy korzystają z planu studenckiego. Po zakończeniu 90-dniowego okresu próbnego opłaty wynosić będą 19,99 zł lub 9,99 zł miesięcznie – odpowiednio dla wersji Premium lub Premium Student.

W nadchodzących miesiącach trzymiesięczny okres próbny zostanie wprowadzony również dla osób decydujących się na subskrypcję Premium dla rodziny lub Premium Duo.

Z płatnej wersji Spotify korzysta 108 milionów subskrybentów. Serwis ma katalog zawierający obecnie ponad 50 milionów utworów oraz 450 tysięcy podcastów. Wykupienie abonamentu zapewnia (poza wyłączeniem reklam) dostęp do dźwięku wysokiej jakości i umożliwia pobieranie utworów na urządzenia.

fot. Spotify


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto